Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz.

Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde çalışmalarımızı yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Başarma azmimiz ve çalışkanlığımız ile yaptığımız işe yüreğimizi koyar, hedeflediğimiz sonucu aşarız. Performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz.

Pazardaki yeni fırsatları tespit eder ve değişime hızla uyum sağlayarak hareket kabiliyetimizi artırırız. Değişime öncülük eder; yeni pazarlar yaratır, trendleri belirleriz. Yeni ve farklı fikirleri kucaklarız.

Vizyonumuz

Kullanıcılarımızı, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir firma olmak.

Misyonumuz

ASKENT PETROL olarak Kullanıcılarımıza uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurarız. Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin haklarına itibar ederiz. Çevreye saygılı bir firma olarak faaliyet gösterir, güven uyandırırız. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.